Logo

Sākumlapa

Mākslīgā zāle

Par mums

Hero Image related to Mēs

Sia TURF - kvalitatīvu un ilgtspējīgu mākslīgo zālienu piegādātājs un ierīkotājs

Sākumlapa

>

Par mums

Makslīgais zāliens kā ilgtermiņa ieguldījums

Pirms speriet šo nepārdomāto soli, un iegādājieties mākslīgo zālienu pie jebkura cita mākslīgo zālienu tirgotāja, lūdzu sazinieties ar mums.

MĀKSLĪGAJAI ZĀLEI IR SVARĪGS NE TIKAI SĀKOTNĒJAIS IZSKATS, BET GAN TĀ SPĒJA IZTURĒT SLODZES, UN ARĪ PĒC 10 UN VAIRĀK GADIEM, IZSKATĪTIES UN KALPOT TIEŠI TĀPAT KĀ UZREIZ PĒC TĀ IEGĀDES.

Mums nav minimālo vai maksimālo izmēru mākslīgās zāles iegādes ierobežojumu. Izgatavosim/ ieklāsim līdz milimetram tieši tādu mākslīgā zāliena izmēru, kāds Jums ir nepieciešams, pat tādu, ko uzklāt uz kapu kopiņas. Konsultācijas un zāles paraugi par baltu velti!

Mūsu piedāvāto materiālu cenas ne vienmēr var konkurēt ar interneta vietnēm, kur var iegādāties dažādas kvalitātes materiālus pēc uz ekrāna redzamajām bildītēm un skaisto aprakstu un visbiežāk pāris gadu ( likumā noteikto) garantiju. Toties pie mums Jums ir iespēja iegādāties tikai pārbaudītus un kvalitatīvus (tikai ES ražotus) materiālus, saņemt konsultācijas un bezmaksas paraugus. Mūsu noliktavā Carnikavā vienmēr ir pieejami dažādi mākslīgā zāliena modeļi un citi materiāli zāliena ierīkošanai. Gadījumos, kad izvēlētais materiāls nav pieejams, gaidīšanas laiks nav ilgāks par 10 dienām.

Visiem Royal Grass® modeļiem 15 gadu garantija. Šis nav tikai tukšs solījums, jo vairāku desmitu tūkstosu m2 Latvijā uzstādītie modeļi arī pēc 15 un 20 gadiem ir gandrīz kā jauni! Pārējiem segumiem ir 10 gadu garantija uz materiālu un mūsu darbu.

Kas mēs esam un ko mēs varam?

Mēs, Sia "TURF", jau no 2006 gada piegādājam Latvijas patērētājiem visaugstākās kvalitātes mākslīgo zālienu produktus. Nevainojama pakalpojumu un produktu kvalitāte, kā arī 100% apmierināti klienti jau tagad ir mūsu vislabākā vizītkarte, visus šos gadus esam zīmola Royal Grass® (Nīderlande) oficiālie pārstāvji un izplatītāji Latvijā. Ŗoyal Grass® ( www.royalgrass.com) mākslīgie zālieni pamatoti tiek uzskatīti par izcilāko produktu savā kategorijā visā pasaulē. Ražotājs nepārtraukti uzlabo zālienu izskatu un izturību, izgudrojot un ieviešot dzīvē patentētas tehnoloģijas, kā piemēram, V-veida (V-shape) stiebriņi, ReaDY® vai MiNT® tehnoloģija. V-shape uzlabo zāliena noturīgumu pret noliekšanos, jo maksimāli tiek kopētas dabīgā zāliena stiebriņa formas, savukārt MiNT® tehnoloģija novērš nedabīgo spīdumu, kas dažkārt piemīt mākslīgajiem zālieniem. VIsiem Ŗoyal Grass® modeļiem, ko uzstāda ražotāja apmācīti speciālisti ir spēkā 15 gadu ražotāja garantija!

Papildus Royal Grass® zīmolam piedāvājam specializētus mākslīgo zālienu segumus un to ierīkošanu  tenisam, golfam un bērnu rotaļu laukumiem no citiem ES ražotājiem.

Noliktavā cenšamies vienmēr turēt vismaz dažus no populārākajiem zālienu modeļiem, citos gadījumos piegāde ne vēlāk kā pēc 5 -10 dienām. Pie mums ir iespējams iegādāties dažādus zālienus bez izmēru vai citiem ierobežojumiem, saņemt bezmaksas konsultācijas par visiem mākslīgo zālienu veidiem – sākot no zālieniem, kas domāti bērnu rotaļu laukumiem un sportam , beidzot ar zālieniem, kasi lieliski iederas uz terases vai jumta. Piedāvājam arī profesionāla dizainera pakalpojumus. Tāpat veicam visu veidu mākslīgo zālienu uzstādīšanu, ieskaitot pamatnes sagatavošanu. Kas vēl svarīgi - mēs esam mākslīgo zālienu speciālisti un nepiedāvājam citas preces vai pakalpojumus, jo mums ir svarīgi būt izcilniekiem un perfekcionistiem savā nozarē.

Lūdzu atcerieties - mākslīgā zāliena cena ir tieši proporcionāla tā kvalitātei un izskatam! Nekvalitatīvs produkts ātri nolietojas un zaudē savu pievilcību jau pirmajā lietošanas gadā! To ir svarīgi iegaumēt pirms veicat izvēli, it sevišķi par materiāliem, kas domāti lai tie labi izskatītos arī pēc 10 un vairāk gadiem. Šaubu gadījumā, lūdzu sazinaties ar mums, jo būsim gandarīti palīdzot ar padomu pat ja neizvēlēsieties mūsu pakalpojumus.

KĀ IEGĀDĀTIES? CIK MAKSĀ? BEZMAKSAS PARAUGI:

Darba dienās 8-17 Pirms vizītes vēlams sazināties telefoniski

Galvenās kategorijas

  • Sākumlapa

  • Mēs

  • Privātuma politika

Footer Logo