Logo

Sākumlapa

Mākslīgā zāle

Uzstādīšana

Hero Image related to Mākslīgā zāliena ierīkošana

Makslīgā zāliena uzstādīšanas pakalpojumi un padomi

Sākumlapa

>

Uzstādīšana

Mākslīgās zāles ieklāšana

Mākslīgā zāliena pareiza un profesionāla ieklāšana ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem lai zāliens izskatītos nevainojami un kalpotu tam paredzēto laiku. Pareizai uzstādīšanai būs vajadzīgi gan speciāli darbarīki, gan zināšanas. Mūsu piedāvātie zālienu modeļi ir labākie pasaulē, tāpēc mēs noteikti ieteiktu izvēleties mūsu profesionāļu pakalpojumus. Mūsu uzstādītajiem zālieniem nodrošinām ražotāja atvēlēto garantiju, kas, piemēram,Royal Grass® modeļiem ir 15 gadi.

Galvenie aspekti, kas jāņem vērā uzstādot mākslīgo zālienu:

  1. Pastāv divu tipu mākslīgie zālieni – ar smilšu pildījumu vai gatavi lietošanai bez pildījuma, ar „pērno zāli” sakņu zonā.

  2. Ar smilts pildījumu parasti zālienu uzstāda vietās, kur tas dabīgi iederas – dārzos, pagalmos, parkos, rotaļu laukumos, gar satiksmes ceļiem, u.c.

  3. Bez pildījuma zālienu modeļus parasti uzstāda vietās, kur smilšu klātbūtne nav vēlama – iekštelpās, uz balkoniem, terasēm, jumtiem, bet tas neizslēdz augstāk minētos piemērus

  4. Visiem zālienu modeļiem pamatnē ir drenāžas caurumi pa kuriem tiek aizvadīts gan lietus ūdens, gan kūstošais sniegs. Tāpēc, uzstādot mākslīgo zālienu, ir svarīgi nodrošināt ūdens tālāku novadīšanu. Pretējā gadījumā veidosies peļķes un zāliens vēl ilgi pēc lietus būs nelietojams, pēc pirmā sala parādīsies ieplakas un pacēlumi.

  5. Zāliens ir jāuzstāda ne tikai uz labi drenējamas virsmas (pamatnes), bet tai ir jābūt arī līdzenai un stabilai.

  6. Jebkura mākslīgā zāliena seguma kvalitatīvai ieklāšanai minimāli nepieciešamā apkartējās vides gaisa temperatūra ir vēlama ne zemāka kā + 15°C.

Šuvju līmēsana
Šuve pirms līmēšanas
Pamatnes sagatavošana pirms zāliena uzstādīšanas

KĀ IEGĀDĀTIES? CIK MAKSĀ? BEZMAKSAS PARAUGI:

Darba dienās 8-17 Pirms vizītes vēlams sazināties telefoniski

Galvenās kategorijas

  • Sākumlapa

  • Mēs

  • Privātuma politika

Footer Logo